Перший випадок коронавірусу виявили в Збройних силах

11:17, 02.04.2020
Перший випадок коронавірусу виявили в Збройних силах

У госпіталі визначено коло контактних осіб - 10 військовослужбовців, які направлені на свмоізоляцію.

У Збройних силах України виявили перший випадок захворювання на коронавірус: у лікарки Хмельницького військового госпіталю.

 

Про це повідомляє командування медичних сил Збройних Сил України.

 

"На 07.00 2 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19",- зазначає командування.

 

Працівник ЗС України, лікар Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року перебувала на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ. 1 квітня після погіршення стану її госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом – пневмонія. Того ж дня, методом ПЛР у неї діагностували захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19.

 

Зазначається, що хвора отримує лікування згідно з протоколами МОЗ України, стан здоров’я задовільний.

 

У госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців), яким 02.04.2020 заплановано проведення лабораторного обстеження методом ПЛР. Усі контактні особи оглянуті та направлені на самоізоляцію, у місцях перебування хворої проведена дезінфекція.

 

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебувають 140 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби – 72 особи.