Україна – «Кремнієва долина війни»: Пентагон вивчає застосування дронів, фото
Пентагон направив своїх військових до України, аби ті навчились застосовувати дрони у реальних бойових умовах. >>
Продуктові ринки мають дотримуватись обмежень, передбачених карантином.
Міністерство охорони здоров'я дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину, але наказало суворо дотримуватись певних обмежень.
Про це йдеться у відповідній постанові головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, яку він підписав 30 березня.
При цьому, текст постанови опублікований на сайті МОЗ України у вівторок.
Згідно з документом, при здійсненні торгівлі на ринках необхідно дотримуватись наступних умов:
- це має бути ринок харчових продуктів;
- на ринку можуть знаходитись не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі;
- відстань між покупцями в чергах має бути не менш ніж 1,5 метри;
- торговці та покупці повинні мати на собі засоби індивідуального захисту;
- для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі має становити не менше ніж 3 метри.

Нагадаємо, що 25 березня на селекторній нараді з міськими головами обласних центрів та головами ОДА президент Володимир Зеленський заявив, що навіть в умовах карантину не можна лишати людей без можливості купляти продукти харчування, тому у містечках, де продовольчі ринки є єдиним джерелом їжі, закривати їх не потрібно.
Утім, в багатьох містах продуктові ринки було закрито.
Як повідомляла "УМ", в Україні можуть обмежити виробництво продуктів харчування.
Пентагон направив своїх військових до України, аби ті навчились застосовувати дрони у реальних бойових умовах. >>
15 провідних аналітичних центрів, що спеціалізуються на економічний політиці, вийшли 7 травня із заявою щодо неефективності низки урядових програм. >>
На Тернопільщині сьогодні працюють понад два десятки крафтових виробників. >>
Каштановий бізнес в Україні більше не таємниця. Повний цикл переробки цих дикорослих плодів налагодили на малому підприємстві «Карбон Рецикл» садівничого товариства «Мрія», що у Решетилівці на Полтавщині. >>
Після зими, яка зруйнувала значну частину доріг, уряд доручив пришвидшити їх ремонт у два з половиною рази. >>
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>