ФСБ проводить обшуки в Бахчисараї

08:03, 11.03.2020
ФСБ проводить обшуки в Бахчисараї

У Бахчисараї та Бахчисарайському районі окупованого Криму співробітники ФСБ проводять серію обшуків. 

 

Про це в ефірі Громадського радіо розповів адвокат Назім Шейхмамбетов.

 

Обшуки проходять щонайменше за шістьма адресами, у місцях компактного проживання кримських татар в тому числі в будинку активіста і стримера «Кримської солідарності» 25-річного Сейдамета Мустафаєва. Будинки, у яких проходять обшуки, оточені окупаційними силовиками.

 

«За двома адресами обшуки закінчилися. Це у Сейтумера Сейтумерова — ведучого телеканалу ATR. У будинку його батьків був обшук. Він вже закінчився і співробітники (ФСБ — ред.) поїхали.

 

І ще в одному місці обшук закінчився і Рустема Сейтмеметова, за нашою інформацією, увезли», — сказав адвокат. За чотирма іншими адресами обшуки тривають.

Адвокат Назім Шейхмамбетов додав, що також виїхав на місце обшуків, прямує до села Холмовка до Айдера Сулейманова.

 

«Ті, у кого проводять обшуки, активісти «Кримської солідарності», або активісти похилого віку — активісти національного кримськотатарського руху», — сказав Шейхмамбетов.

 

За інформацією «Кримської солідарності», проходив обшук і у будинку стримера «Кримської солідарності», кореспондента інтернет-видання Грані.ру Сейдамета Мустафаєва. Його самого вдома не було, замість нього забрали його літнього батька — Енвера Мустафаєва.

 

Також після обшуку забрали Сейтумера Сейтумерова. У 2004 він закінчив Таврійський Національний Університет ім. Вернадського, за освітою історик, одружений, недавно у нього народилася дитина.