Юрія Полюховича призначено в.о. міністра освіти і науки

13:06, 10.03.2020
Юрія Полюховича призначено в.о. міністра освіти і науки

Юрій Полюхович

Юрія Полюховича призначено в.о. міністра освіти і науки України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду сьогодні.

 

Про це повідомляє пресслужба МОН.

 

"Тимчасове виконання обов’язків міністра освіти і науки України покладено на Юрія Полюховича", - вказали у міністерстві.

 

Сам Полюхович вказав, що "дуже важливо, щоб діяв принцип неперервності влади". "Для мене честь – виконувати обов’язки міністра. Я зроблю все від мене залежне, щоб міністерство працювало злагоджено і належно виконувало свої функції”, – відзначив в.о. міністра освіти і науки.

 

Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року в місті Костопіль Рівненської області. З 2014 до 2016 року був радником міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію "Українська науково-дослідна фундація". 

 

11 вересня 2019 року був призначений на посаду першого заступника 11-го міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Роботу в МОН поєднує з викладанням у Національному університеті імені Тараса Шевченка магістерського курсу “Історія цивілізацій доколумбової Америки”.

 

Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).

 

Як повідомляла УМ, Верховна Рада України 4 березня більшість народних депутатів підтримали 15 кандидатур урядовців, 13 з яких які  запропонував Шмигаль, а двох – президент Зеленський.