Цінуй, що маєш. Вчені з’ясували найщасливіший вік людини
Традиційно молодість вважають найкращим періодом життя, адже саме в цей час люди мають більше енергії, міцніше здоров’я та безліч можливостей попереду. >>
Про це інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ України у Facebook.
"Приміщення з евакуйованими будуть посилені – буде утворене подвійне кільце захисту, охорони та знезараження. До охорони цієї території буде задіяно щодобово 47 співробітників – 30 поліцейських і 17 військовослужбовців Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.
.
Зокрема, чергуватимуть піші патрулі, автопатрулі, функціонуватиме КПП і система відеоспостереження, поряд працюватиме цілодобовий об'єднаний ситуаційний центр МВС.
Аби запобігти можливому поширенню вірусу та переконатися, що на борту не буде інфікованих громадян, в Україні створено оперативний штаб з питань запобігання занесенню та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. "Крім того, встановлено тимчасові обмеження та особливі умови для в’їзду осіб, які перебували у КНР. На найближчі 14 днів вони будуть ізольовані на карантин", - додали у МВС.
У МВС нагадали, що український літак забере громадян із Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Ріки, Панами та інших країн.
Як повідомлялося, Україна отримала дозвіл на здійснення польоту спецрейсом з китайського міста Ухань, який став епіцентром епідемії на коронавірус, аби доставити українців, які знаходяться там, додому.
Літак спеціального рейсу вилетів із Києва о 2:50 ночі 19 лютого та повернеться до України 20 лютого о 8 ранку.
Як повідомляла УМ, Олексій Гончарук повідомив, літак для евакуації українців вилетів до Китаю.
Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила, що є три "безпечні місця", куди доставлять евакуйованих з Уханя громадян України на обсервацію.
Традиційно молодість вважають найкращим періодом життя, адже саме в цей час люди мають більше енергії, міцніше здоров’я та безліч можливостей попереду. >>
На окупованій Херсонщині росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки за допомогою туш заражених тварин. >>
Нова пошта та Національна спілка журналістів України реалізують спільну програму підтримки українських медійників, які постраждали під час висвітлення війни. >>
Оприлюднено результати масштабної перевірки всіх прокурорів зі статусом інвалідності. >>
Незаконно отримав групу інвалідності і статус ВПО син мера одного з міст на Черкащині – соціальну допомогу від держави програвав в онлайн-казино. Чоловіку повідомлено про підозру. >>
Значний (високий або підвищений) рівень стресу мають 37% українських дітей – у вересні 2024 року таких було на 10% менше. >>