Трамп першим з президентів США відвідає марш за заборону абортів

17:09, 23.01.2020
Трамп першим з президентів США відвідає марш за заборону абортів

Президент США Дональд Трамп цієї п’ятниці виступить на щорічній акції за заборону абортів у Вашингтоні.

 

Про це Трамп написав у своєму Twitter.

 

"Побачимось у п’ятницю… Великий натовп!" - написав Трамп, ретвітнувши анонс "Маршу за життя".

 

The New York Times зазначає, що свій допис Трамп зробив, коли в Сенаті розпочалися дебати у справі його імпічменту, і називає це жестом на підтримку євангелістів, які є ядром його консервативної бази.

 

Жоден президент особисто не був присутній на марші за всю його 47-річну історію. Колишні президенти-республіканці, можливо, і були схильні бути присутніми, але або за порадою співробітників, або за власним відчуттям вбачали в цьому занадто великий крок і замість цього демонстрували свою підтримку менш помітними способами.

 

Дональд Трамп досі висловлював свою підтримку активістам за заборону абортів лише опосередковано, приймаючи деяких учасників маршу в Білому домі.

 

Як повідомляла УМ, республіканці в Сенаті готуються розглянути імпічмент Трампа в прискореному режимі.

 

Демократи звинувачують Трампа в тому, що він навмисно затримав військову допомогу Україні, щоб натиснути на владу і домогтися проведення розслідування проти свого політичного противника, колишнього віце-президента Джо Байдена, син якого Хантер працював в українській компанії Burisma Holdings.

 

Більше половини американців (51%) вважають, що Сенат повинен проголосувати за засудження президента Дональда Трампа і відсторонення його від посади в ході майбутнього процесу імпічмент.