Міністерка Новосад: Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч гривень

10:45, 21.01.2020
Міністерка Новосад: Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч гривень

Ганна Новосад

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад поскаржилася на "неконкурентну" зарплату в 36 тисяч гривень, на яку вона, якщо захоче дитину, не зможе її утримувати.

 

По це Ганна Новосад сказала в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

 

"Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить...

 

Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати",- зазначила вона.

 

Як повідомляла УМ, Уряд оприлюднив зарплати міністрів. Так, в грудні 2019 року Ганна Новосад отримала 138 412 грн, зокрема 42 412 грн надбавки і 96 тис. грн премії.