Екстрені відключення світла: теплоелектростанції ДТЕК пошкоджені обстрілами
Ворог в неділю 17 листопада здійснив масовану атаку на енергетику України, зокрема серйозно пошкодив обладнання теплоелектростанцій ДТЕК. >>
П’ять джерел у західних спецслужбах заперечили версію збиття ракетою українського літака "Міжнародних авіаліній України" в Ірані, а в Радбезі України розглядають 7 версій катастрофи.
Про це пише "Reuters".
"Ройтерз" повідомив, що три американські, одне європейське і одне канадське джерело, які просили їх не називати, поінформували про перші оцінки західних розвідок: причиною катастрофи в Тегерані була технічна несправність, а не збиття зенітною ракетою.
Канадське джерело додало, що є свідчення того, що один із двигунів літака МАУ перегрівся.
Ці коментарі пролунали до того, як секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов озвучив 4 версії трагедії – включно з тією, що український літак могли збити ракетою з зенітно-ракетного комплексу "Тор" російського виробництва.
В коментарі "Радіо Свобода він сказав ": "Це одна із версій, які ми розглядаємо. Версій ми маємо сім – чотири у відкритому доступі, три версії є поки що закритими".
В інтернеті поширилася інформація про нібито виявлення уламків російської ракети поблизу місця катастрофи, у соцмережах поширювали фотографії предмета, схожого на головну частину ракети зенітно-ракетного комплексу "Тор", у якій розміщується пристрій наведення.
Перевірити, де і коли були зроблені фотографії, не вдалося.
ЗРК "Тор" виробляли в СРСР, а нині виробляють у Росії. Російська преса пише, що майже три десятки таких комплексів Росія продала Ірану у 2000-х роках.
Як повідомляла УМ, літак з українськими експертами прибув до Тегерана 9 січня о 3:30 ночі, експертна група терміново приступила до вивчення обставин авіакатастрофи Boeing 737 рейсу PS 752, повідомили в РНБОУ.
Президент Володимир Зеленський у ніч на 9 січня заслухав звіт оперативного штабу з питань авіакатастрофи літака Боїнг-737 в Ірані.
Як повідомляла УМ, 8 січня розбився літак МАУ зі 180 пасажирами на борту.
Літак прямував з Тегерана до Києва. Попередньо причиною катастрофи називають технічні неполадки. Версія з терактом виключається.
На борту пасажирського літака авіакомпанії "МАУ", який зазнав аварії в Ірані, було 168 пасажирів і 9 членів екіпажу. З них - 11 українців.
Володимир Зеленський після катастрофи в Ірані літака МАУ, на борту якого було попередньо 11 українців, анонсував перевірку льотної придатності всього цивільного флоту.
Останнє планове технічне обслуговування літак пройшов 06 січня 2020 року..
Ворог в неділю 17 листопада здійснив масовану атаку на енергетику України, зокрема серйозно пошкодив обладнання теплоелектростанцій ДТЕК. >>
Президент України очікує на підтримку України з боку новообраного президента США Дональда Трампа у разі перемовин Києва з Москвою щодо війни. >>
Вихід нової поштової марки до століття з початку мовлення «Українського радіо» — одного з найпопулярніших розмовних радіо країни, анонсували в «Укрпошті». >>
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення в межах Тижня медіаграмотностіоприлюднила тест з медіаграмотності знання профеійних стандартів для журналістів та працівників медіа. >>
За "спекулятивні дії в інформаційному просторі, які полягають у прямих звинуваченнях начебто незаконних дій представників ТЦК та СП" можуть порушувати кримінальні справи, попередили Сухопутні війська ЗСУ. >>
Спеціальну перевірку щодо інформації, раніше оприлюдненої у ЗМІ, про ймовірне постачання військовим неякісної тушонки, зокрема свинини проводить Міністерство оборони України. >>