«Вільнюські тези Зеленського: ППО, енергетика та євроінтеграція
Президент України Володимир Зеленський та перша леді прибули у неділю, 25 січня, до столиці Литви, де відбувалися заходи з нагоди 163-ї річниці Січневого повстання у Вільнюсі. >>
Президент Польщі Анджей Дуда не поїде на Всесвітній форум пам’яті Голокосту, який відбудеться 23 січня в меморіальному комплексі “Яд Вашем”.
Про це повідомило в п’ятницю видання Gazeta Wyborcza.
“Президент Анджей Дуда не скористається запрошенням на захід в пам’ять про 75-ту річницю визволення концтабору Аущвіц-Біркенау, які організовуються інститутом „Яд Вашем“ в Єрусалимі”, — зазначає видання з посиланням на свої джерела.
“Ізраїльські заходи розглядаються в якості альтернативи заходам, які пройдуть в Аушвіці 27 січня”, — пише газета, підкреслюючи також, що в Єрусалимі для президента Польщі не передбачена можливість висловитися.
Крім цього, як зазначила Gazeta Wyborcza, заходи в Ізраїлі організовуються за участю глави МЗС країни Ісраеля Каца, який раніше заявляв, що “поляки ввібрали антисемітизм з молоком матері”.
П’ятий Всесвітній форум пам’яті Голокосту відбудеться 23 січня в Єрусалимі, на нього запрошено близько 30 лідерів країн світу. Очікується візит російського президента.
Варто нагадати, що глава МЗС Ізраїлю Ісраель Кац не став на початку лютого минулого року вибачатися за свої висловлювання про причетність поляків до Голокосту, як того раніше зажадала від нього Варшава.
Президент України Володимир Зеленський та перша леді прибули у неділю, 25 січня, до столиці Литви, де відбувалися заходи з нагоди 163-ї річниці Січневого повстання у Вільнюсі. >>
В Абу-Дабі у суботу, 24 січня, проходили переговори не лише в тристоронньому форматі за участі України, США та Росії, але й двосторонні переговори України та РФ без участі американської сторони. >>
Зустріч в Еміратах, в Абу-Дабі між США, Україною та росією продовжиться в суботу, 24 січня. Українські позиції чіткі. Важливо, щоб рф була готова завершити війну, яку сама і розпочала, щоб було не тільки українське бажання закінчити цю війну. >>
У Давосі на полях Всесвітнього економічного форуму відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа. Завдяки участі України у форумі стало можливим домовитись з президентом США по низці важливих питань. >>
У швейцарському Давосі 22 січня президент Володимир Зеленський заявив, що вже найближчими днями відбудеться тристороння зустріч американської, української та російської делегацій в Обʼєднаних Арабських Еміратах. >>
Лише через десять років буде видно результат в разі вступу України до Євросоюзу. >>