Справа Шеремета: Юлія Кузьменко подала в суд на МВС

16:32, 25.12.2019

Підозрювана в причетності до вбивства Павла Шеремета, волонтер і медик Юлія Кузьменко, подала позов до Печерського районного суду проти Міністерства внутрішніх справ України.

 

Третіми особами у справі стали глава МВС Арсен Аваков і телерадіокомпанія "Україна".

 

Позов стосується захисту честі, гідності та ділової репутації, повідомляє lb

 

 

Авторозподіл призначив суддею у цій справі Сергія Вовка - того самого, який виносив рішення про її запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права на заставу. Для розподілу були доступні лише три судді.

 

Представницею позивача стала адвокат Вікторія Дейнека. У коментарі "Главком" вона пояснила, що буде домагатися спростування від Авакова його заяви, зробленої в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна". Йдеться про його заяву про те, що Кузьменко відмовилася давати свідчення у справі про вбивство Шеремета.

 

"Якщо Міністерство внутрішніх справ вважає, що Кузьменко відмовилася, то повинен бути протокол допиту, де вказано, що вона використовувала статтю 63 Конституції. Але такого протоколу допиту немає, тому що допиту не було ... Ми наполягаємо, щоб інформація, поширена Аваковим, була спростована", - заявила Дейнека.