Дмитро Фірташ з дружиною «заробили» від Британії санкції за корупцію
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що буде домагатися визнання Вашингтоном поширення ізраїльського суверенітету на Йорданську долину.
Про це повідомляє Jerusalem Post.
"Я хочу (добитися - ред.) визнання американцями нашого (ізраїльського - ред.) суверенітету над Йорданської долиною. Мені здається, прийшов час поширити суверенітет Ізраїлю на долину річки Йордан і врегулювати статус всіх єврейських поселень в Іудеї і Самарії (ізраїльська назва Західного берега річки Йордан - ред.) - які розташовані всередині великих поселенських блоків, так і знаходяться за їх межами. Вони всі стануть частиною Держави Ізраїль", - додав він.
За словами Нетаньяху, зараз існує "можливість визначити східний кордон Ізраїлю і поширити ізраїльський суверенітет на Йорданську долину з визнанням цього кроку зі сторони США".
Він також зазначив, що вів перемовини 5 грудня щодо анексії поселень з держсекретарем США Майклом Помпео в Лісабоні, спростувавши тим самим затвердження Держдепартаменту.
"Була заява (Держдепартаменту - ред.), що це питання не піднімалося (в ході зустрічі з Помпео - ред.), але воно все-таки піднімалося", - заявив Нетаньяху.
Також Нетаньяху нагадав, що 1 грудня він мав розмову стосовно цієї проблеми з президентом США Дональдом Трампом.
Нагадаємо, 18 листопада держсекретар Майк Помпео заявив, що Вашингтон більше не вважає єврейські поселення на Західному березі річки Йордан такими, які порушують міжнародне право. У відповідь на заяву Помпео, палестинська сторона заявила, що адміністрація США не уповноважена скасовувати міжнародні резолюції, що стосуються поселень, а Євросоюз рішуче засудив таке рішення, назвавши єврейські поселення "незаконними".
У грудні 2016 року Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію №2334 з вимогою припинити ізраїльську поселенську діяльність на окупованих територіях. Ізраїль тоді заявив, що не виконуватиме положення цього документа.
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Урядовці Великої Британії заявляють, що США дозволили Україні використовувати ракети Storm Shadow для ударів по РФ. "Переломний момент" настав, коли росія залучила до війни солдатів КНДР. >>
Надати Україні протипіхотні міни дав дозвіл Президент США Джо Байден. >>
Закрити своє посольство у Києві 20 листопада, на один день, вирішили Сполучені Штати, оскільки отримали інформацію про загрозу великої повітряної атаки з боку РФ цього дня. >>
У Перу на саміті АТЕС президент США Джо Байден зустрівся із лідером Китаю Сі Цзіньпіном - лідер США засудив підтримку Китаєм ВПК росії. >>
Андрій Сибіга, міністр закордонних справ України, який напередодні зустрічався з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, заявив про "обережний оптимізм" після обговорення можливості далекобійних ударів по росії. >>