Московський механізм: ОБСЄ розслідує мілітаризацію українських дітей
Московський механізм для розслідування фактів індоктринації та мілітаризації росією українських дітей, задіяли понад 40 держав ОБСЄ. >>
Прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що транзит газу через Україну можливий тільки за "нульовим варіантом", а рішення має бути вигідним для обох сторін, передає Інтерфакс-Україна.
"Неможливо щось нав'язати. Неможливо сказати, що у вас [у Росії] з наступного року транзитний тариф зріс у п'ять разів. (...) Ну не буде тоді нічого. Неможливо домовитися щодо газу і водночас сказати: знаєте що, ви нам ще заплатите гроші за всякими судовими рішеннями", - сказав Медведєв.
"Тому, хочуть вони цього чи ні, очевидно, що в цьому випадку необхідно дійти до якогось нульового варіанта. Подобається цей вислів чи ні, але це має бути взаємовигідне рішення для двох сторін", - вважає прем'єр РФ.
Медведєв негативно відповів на запитання, чи може заява Києва про те, що Україні не потрібні прямі постачання газу з Росії, тому що країна отримує все по реверсу, стати приводом для відмови від транзиту газу через Україну.
"Це неможливо з іншої причини. Все-таки ми повинні думати про європейських споживачів. Та власне і про наших українських колег теж повинні думати", - зазначив він.
Говорячи про постачання газу по реверсу, Медведєв наголосив: "Ми розуміємо, що це наш, російський газ, але отримує його Україна набагато дорожче, ніж могла б отримувати".
"Ми про це говорили українським колегам у різних форматах. Ця ціна може бути нижчою. Але для цього потрібно домовлятися", - підсумував російський прем'єр.
Нагадаємо, що 26 листопада виповнилося чотири роки з моменту, коли Україна імпортувала останні обсяги російського газу.
Московський механізм для розслідування фактів індоктринації та мілітаризації росією українських дітей, задіяли понад 40 держав ОБСЄ. >>
Радницею-гадалкою екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака є 51-річна мешканка Києва, яка називає себе консультанткою з астрології Вероніка Анікієвич (Даниленко). >>
Сьогодні, 13 травня, день пам'яті Валерія Лобановського - легендарного тренера київського "Динамо", кращого тренера світу 1975 р. >>
Пентагон направив своїх військових до України, аби ті навчились застосовувати дрони у реальних бойових умовах. >>
Про загоряння в середу, 13 травня, в районі лінійної виробничо-диспетчерської станції «Нурліно». повідомляють у російському Башкортостані >>
У Львові пройшли Дні італійської культури, мови та дизайну в Україні — масштабний міжнародний проєкт, який вже четвертий рік об’єднує митців, освітян, дизайнерів, журналістів та представників інституцій з Італії та України. >>