1200 км не завада: на Оренбуржжі вражено два ключові заводи
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
Російська делегація в ОБСЄ вимагає виключити питання анексованого Криму з декларації міністерської зустрічі, яка проходить 5-6 грудня у Братиславі.
Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
За його словами, у проєкті декларації хотіли зазначити, що ОБСЄ і надалі слід приділяти увагу анексованому Криму, однак делегація РФ наполягає на виключенні будь-яких згадок про Крим з підготовленого документа.
У зв’язку з цим Чубаров від імені Меджлісу кримськотатарського народу закликав міністрів закордонних справ країн-учасниць ОБСЄ «не піддаватися на шантаж російської делегації».
Про блокування Росією резолюції також повідомив колишній політв’язень, режисер Олег Сенцов, який разом з іншим колишнім політв’язнем Романом Сущенком напередодні виступив перед делегатами ОБСЄ в Братиславі.
«З Ромою Сущенком після виступу в ОБСЄ. Ми говоримо про російську агресію, наших полонених, а вороги тим часом блокують включення в підсумкову резолюцію питання деокупацію Криму», — написав Сенцов, опублікувавши спільне фото.
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
Можливі зміни до Олімпійської хартії, які мають посилити принцип політичної нейтральності у спорті, розгляне у середу, 24 червня, Міжнародний олімпійський комітет. >>
Після атаки уночі 24 червня в тимчасово окупованому росіянами Севастополі зафіксували пожежу на електропідстанції, місто залишилось без світла. >>
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>
Після нічної атаки 23 червня в тимчасово окупованому Криму зафіксовані пожежі на залізничних і військових об’єктах, у Керчі сталася пожежа на ТЕЦ. >>
Командир Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді продемонстрував відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в тимчасово окупованій Керчі. >>