«Добрі» дрони залишили без світла ТОТ Криму, Херсонщини та Донецьк
На тимчасово окупованих територіях Херсонської області, Криму та в Донецьку після атаки безпілотників в ніч на 29 червня сталися масштабні відключення електроенергії. >>
У Росії у Абрау-Дюрсо в Краснодарському краї неподалік житлових будинків впав вертоліт, в результаті чого загинув пілот.
Про це повідомляє ТАСС.
“Вертоліт впав за 100 м від житлових будинків, але руйнувань на землі немає. За даними очевидців, в повітрі пролунав хлопок, після чого він (вертоліт — ред.) впав в лісосмузі, вертоліт повністю згорів, пілота знайшли за 30 метрів від вертольота”, — сказано у повідомленні.
Так, за версією слідства, 30 листопада, близько 9:30 за місцевим часом, біля селища Дюрсо впав вертоліт Robinson, який належав Центру винного туризму. На його борту був один пілот, він загинув. Вертоліт виконував політ з селища Дюрсо в Анапу.
Південна транспортна прокуратура організувала перевірку виконання законодавства про безпеку польотів.
Наразі, слідчі органи порушили кримінальну справу після аварії приватного вертольота.
“Слідчими органами порушено кримінальну справу за фактом падіння вертольота Robinson RA (бортовий номер 05795) в районі селища Дюрсо Новоросійського району Краснодарського краю за частиною 2 статті 263 КК РФ (”Порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності смерть людини“)”, - йдеться у повідомленні.
Як повідомляла УМ, у Полтавській області поблизу с. Тарасенкове зазнав катастрофи вертоліт “Робінсон-44”, внаслідок чого загинув колишній міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий.
На тимчасово окупованих територіях Херсонської області, Криму та в Донецьку після атаки безпілотників в ніч на 29 червня сталися масштабні відключення електроенергії. >>
Нову пам'ятну монету "30 років Конституції України" ввів у обіг Національний банк України. >>
Про запровадження нової державної відзнаки – «Ордена Європи», повідомив Президент Володимир Зеленський.. >>
На бульварі Тараса Шевченка в Києві зʼявиться памʼятник гетьману Івану Мазепі, а сьогодні, у День Конституції, у Києво-Печерській лаврі встановлено його погруддя. Івана Мазепи повідомив >>
У ніч на 28 червня після ворожої атаки в Дарницькому районі столиці вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, що впала прямо поблизу житлової багатоповерхівки. >>
Сотні тисяч протитанкових бойових частин N7 для безпілотників, розроблених норвезькою оборонною компанією Nammo, отримала Україна. >>