Apple визнала Крим російським - Піскарьов

12:52, 27.11.2019
Apple визнала Крим російським - Піскарьов

Голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов заявив, що компанія Apple визнала Крим і Севастополь російськими.

 

Про це повідомляє російський "Інтерфакс"

 

"Apple внесла свої поправки в географічні назви суб'єкта (РФ, – ред.) – Крим – і міста федерального значення – Севастополя (в продуктах компанії, – ред.). (Назви, – ред.) приведені у відповідність з Конституцією РФ", - сказав Піскарьов.

.

За його словами, про внесення правок в продукти компанії повідомили представники Apple на зустрічі в середу.

 

Відзначається, що на початку квітня Піскарьов і глава комітету з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку Леонід Левін зустрілися з директором ТОВ "Еппл Рус" Віталієм Морозьком.

 

Нагадаємо, топ-менеджера запросили до Держдуми через "некоректне відображення територіальної приналежності Криму і Севастополя в програмі "Карти" на пристроях Apple".

 

Раніше, українське посольство у Вашингтоні закликало американське видання The New York Times, яке опублікувало карту України без Криму, виправити помилку

 

Як повідомляла УМ, Росія окупувала українську Автономну республіку Крим у 2014-му році після незаконно проведеного "референдуму".

 

Верховна Рада офіційно оголосила 20 лютого 2014 го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією.

 

Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною.

 

Проти РФ були введені економічні санкції.