Як повідомляла УМ, 82% українців погоджуються з твердженням, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу. 11% опитаних заперечують це, ще 7% досі не визначилися.
У Києві презентували масштабний проект Музею Голодомору.
Про це повідомив секретар Київської міської ради Володимир Прокопів у Facebook.
"Розробники обіцяють, що це буде потужний освітньо-науковий центр. Він включатиме тимчасову експозицію, дослідницький центр, головний архів, кінозалу, бібліотеку, освітні аудиторії, дитячий простір. До речі, він має стати найбільшим музеєм в Україні, понад 15 000 кв.м", - зазначив Прокопів.
Архітектурний проект розроблений групою архітекторів компанії "Проектні системи" (Київ, Україна, головний архітектор Андрій Миргородський). Також залучені дві всесвітньо відомі дизайнерські компанії - Haley Sharpe Design Ltd (Канада, Великобританія) та Nizio Design International (Польща).
Відкрити музей планують на Дніпровських схилах до 90-роковин Голодомору.
Як повідомляла УМ, 82% українців погоджуються з твердженням, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу. 11% опитаних заперечують це, ще 7% досі не визначилися.
Нагадаємо, що 2006 року Верховна Рада України визнала Голодомор актом геноциду. Це прописано в першій статті Закону "Про Голодомор 1932-1933 років".
Як відомо, жалобні заходи та вшанування пам’яті жертв Геноциду-голодомору 1932 – 1933 рр. в Україні будуть проводити 23 листопада 2019 року. Серед них, зокрема, Всеукраїнська акція “Запали свічку”.
У Києві на Подолі група підлітків влаштувала вечірку просто неба. Алкоголь, гучна російська музика і... гімн рф — все це зафіксовано на відео, яке вже шириться соцмережами. >>
У Києві 13 квітня відбулась церемонія закладання каменю під "Монумент пошани" загиблим воїнам. >>
Відійшла у засвіти генеральна директорка Музею історії Києва Діана Попова. >>
Три роки з дня завершення оборонної операції на Маріупольському металургійному комбінаті минає сьогодні, 12 квітня. >>
Противник у ніч на 12 квітня атакував 88-ма БпЛА, з них 56 збито, ще 24 – "локаційно втрачені". >>
На підступах до Києва вночі 10 квітня зафіксували 30 російських БпЛА – 16 з них знищили, інші залишили повітряний простір міста або були втрачені; через атаку у столиці вирували пожежа і знищено приватний будинок, постраждали 2 людини. >>