Зеленський запропонував Японії запровадити безвіз з Україною

10:58, 21.10.2019
Зеленський запропонував Японії запровадити безвіз з Україною

(фото: прес-служба президента України)

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе в Токіо подякував Японії за підтримку і запропонував запровадити безвізовий режим для українців.
 
Про це написав Володимир Зеленський на своїй сторінці у Twitter.
 
"Високо цінуємо рішення Японії щодо пом’якшення з 1 січня 2018 року візового режиму для громадян України. Будемо вдячні за продовження розгляду питання щодо безвізового режиму для українців, особливо напередодні Олімпійських ігор-2020", - зазначив президент.
 
Як відомо, президент України Володимир Зеленський у понеділок прибув до Японії в рамках робочого візиту, де візьме участь у церемонії інтронізації японського імператора.
 
Із 1 січня 2018 року Японія спростила візові вимоги для короткотермінового перебування громадян України. Зокрема, було розширено коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування з діловими цілями, культурних та наукових діячів.
 
Також термін дії віз збільшили з 3 до 5 років максимум. У доповнення до наявних одноразових віз запровадили багаторазові візи (з терміном дії 3 роки і максимальним терміном перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, у тому числі туризму. У разі самостійної оплати поїздки заявнику не потрібно буде надавати документи від гаранта.