На Донбасі від кулі снайпера загинув боєць Юрій Громович

19:52, 16.10.2019
На Донбасі від кулі снайпера загинув боєць Юрій Громович

15 жовтня куля ворожого снайпера обірвала життя військовослужбовця 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка рядового Юрія Громовича, стрільця-помічника гранатометника механізованого батальйону.

 

Про це йдеться на офіційній сторінці 92-ї омбр у Facebook.

 

“З болем і скорботою мусимо повідомити, що 15 жовтня куля ворожого снайпера обірвала життя військовослужбовця 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка рядового Юрія Громовича, стрільця-помічника гранатометника механізованого батальйону. Вдень окупанти підступно вбили нашого друга і самовідданого воїна. Вичікуючи, ніби хижаки здобич, кати вистрілили тоді, коли боєць глянув у бійницю. Перший постріл був у залізний щит, другий – у Юрія. Ворожі позиції на цій ділянці фронту недалеко від наших, тож нелюдям знадобилась мить, аби здійснити підступний план. Куля влучила у шию і вийшла через грудну клітину. Побратими оперативно евакуювали бійця. Вже через кілька хвилин він був у санітарній машині, але поранення виявилось важким, несумісним з життям. Юра помер…”, –  йдеться в повідомленні.

 

 

 

Вперше на російсько-українську війну Юрій Громович потрапив під ча третьої хвилі мобілізації. Відслужив. А з квітня поточного року підписав контракт. Побратими та командування характеризують його як самовідданого та виваженого воїна.

 

"Він не мав поганих звичок. Був дуже сімейною людиною. Обожнював родину. У Юрія залишились батьки, дружина та діти. Йому було 36 років", - написали побратими.