Стрілянина у Вашингтоні: Трамп вважає себе ціллю, фото
Після того, як у Вашінгтоні в будівлі готелю пролунали звуки пострілів Президента США Дональда Трампа поспіхом вивели з вечері з представниками ЗМІ. >>
7 жовтня, відбувається судове засідання у справі про стрілянину з боку екс-депутата Сергія Пашинського у 2016 році. Прокуратура попросила суд взяти його під варту..
Про це повідомляє кореспондентка hromadske.
Пашинського підозрюють у заподіянні тілесних ушкоджень. Йдеться про інцидент зі стріляниною, що стався в грудні 2016 року в одному з сіл Київської області — тодішній депутат прострелив ногу чоловіку, який буцімто намагався напасти на депутата зі скляною пляшкою.
Згодом Пашинський змінив свідчення і підтвердив, що стріляв стоячи, хоча до цього говорив на допиті, що стріляв після того, як його повалили на землю.
У серпні 2017-го ГПУ закрила справу, але нещодавно її поновили.
Як повідомляла УМ, 4 жовтня слідчі ДБР повідомили про підозру Пашинському в заподіянні громадянину тяжкого тілесного ушкодження.
Як відомо, 31 грудня 2016 року на трасі під Києвом сталася сутичка, в результаті якої депутат Сергій Пашинський прострелив ногу В’ячеславу Хімікусу.
Пашинський наголошує на самозахисті, до якого він, за його словами, вимушений був вдатися. Поранений же стверджує, що зброю депутат застосував зненацька й невиправдано.
Генпрокуратура закрила кримінальне провадження щодо стрілянини з участю Сергія Пашинського через відсутність складу правопорушення в діях депутата, Хімікуса та ще однієї особи.
Після того, як у Вашінгтоні в будівлі готелю пролунали звуки пострілів Президента США Дональда Трампа поспіхом вивели з вечері з представниками ЗМІ. >>
За сім днів після теракту в Києві, під час якого загинули 7 осіб, слідство встановило повну хронологію подій та сформувало портрет особистості нападника. >>
Масштабну мережу азартних ігор в інтернеті створили Двоє громадян РФ та дружина одного з них, громадянка України та залучили до роботи ще 7 українців. >>
Двох неповнолітніх, яких держава-агрессор завербувала для масових убивств дітей у навчальних закладах, викрили українські правоохоронці. >>
Служба безпеки та Національна поліція затримали у Житомирі організатора підпільної ботоферми, яку рашисти використовували для проведення інформдиверсій проти України. >>
Франція та Австрія приєднались до Спеціального трибуналу, який розслідуватиме злочин агресії Росії проти України. >>