Поблизу ЗАЕС оголошено кількаденне перемир'я – МАГАТЕ
Місцеве припинення вогню оголосили в неділю, 28 грудня, на Запорізькій атомній електростанції: домовленості Україна та росія досягли за посередництва МАГАТЕ, щоб провести ремонтні роботи. >>
Адміністрація Трампа може затримати виділення Україні 30 мільйонів доларів із передбачених на військову допомогу 250 мільйонів.
Про це повідомляє Reuters.
Власні джерела видання не змогли з’ясувати, чи пов’язана затримка з рішенням президента Дональда Трампа заморозити 400 мільйонів допомоги Україні.
Як йдеться у повідомленні, Пентагон досі не повідомив, скільки точно грошової допомоги буде виділено Україні до кінця фінансового року в США.
Як повідомляла УМ, слідом за Палатою представників Сенат США підтримав виділення 250 мільйонів доларів на безпекову допомогу Україні у 2019 році. Також підкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект закону "Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік", у якому пропонується виділити ще 250 млн доларів для безпекової допомоги Україні.
12 вересня Державний департамент США cхвалив 141,5 мільйона доларів допомоги в галузі безпеки для України, яку суперечливо затримала адміністрація президента Дональда Трампа.
У допомогу входять, зокрема, гроші на снайперські гвинтівки та гранатомети, і ще 250 мільйонів доларів від Міністерства оборони.
Місцеве припинення вогню оголосили в неділю, 28 грудня, на Запорізькій атомній електростанції: домовленості Україна та росія досягли за посередництва МАГАТЕ, щоб провести ремонтні роботи. >>
У віці 91 року померла Бріджит Бардо — легендарна французька актриса та символ сексуальної свободи. >>
Перед Різдвом Христовим (Днем народження Сонця Непереможного) на своєму ютуб каналі @general.g.omelchenko я опублікував короткий допис про те, як вранці 22 грудня, у москві «Карма» відправили на безкоштовний концерт до Кобзона генерал-лейтенанта Фаніла Сарварова. >>
У неділю, 28 грудня, оператори 1-го окремого центру безпілотних систем Збройних сил України уразили низку військових об'єктів російських загарбників у тимчасово окупованому Криму, зокрема базу зберігання та запуску морських безекіпажних катерів. >>
У рамках викриття НАБУ і САП організованої злочинної групи підозри отримали народні депутати від "Слуги народу" Євген Пивоваров, Ігор Негулевський, Ольга Савченко та Юрій Кісєль, але можуть бути оголошені й інші підозри. >>
Кадрові рішення щодо командирів двох бригад ухвалено після стрімкої втрати Сіверська на півночі Донецької області >>