Збірна України з волейболу вийшла у 1/4 чемпіонату Європи

09:10, 22.09.2019

На чоловічому чемпіонаті Європи з волейболу тривають ігри 1/8 фіналу. Збірна України зустрічалася з одними з господарів турніру командою Бельгії.

Багато фахівців, та й букмекери, до гри віддавали перевагу нашим суперникам. Однак тренерський штаб українців, та й усі вболівальники жовто-синіх, сподівалися на позитивний для себе результат.

Першу партію краще почали бельгійці, які постійно лідирували в рахунку, а в середині сету пішли вперед на два очки 11:13, пише  Sport.ua. Проте, збірна України не тільки вирівняла становище, а незабаром вже і сама повела 17:14. Бельгії теж вдалося ліквідувати відставання 18:18, але українці знову пішли вперед 23:19, а потім і виграли партію 25:22.

Те, що сталося у другому сеті словами не описати. Наша збірна грала явно краще за своїх опонентів і впевнено йшла до перемоги, ведучи 18:11. А далі ... Що трапилося далі пояснити важко. Наступний відрізок гри українці програли з рахунком 3:14 і віддали бельгійцям вже практично виграну партію - 21:25.

У третьому сеті вже повністю домінували господарі майданчика, які, ведучи з великим відривом, вже не дозволили суперникам зробити комбек. На жаль, Україна програла тут без варіантів 14:25.

Четверта партія йшла в рівній боротьбі. Команди по черзі виходили вперед, не даючи один одному можливості йти далеко у відрив. Ближче до кінцівці сету українцям вдалося все набрати на п'ять очок більше 21:16. На цей раз підопічні Угіс Крастіньш вже не дозволили собі розслабитися і виграли 25:18.

Тепер долю матчу все вирішував тай-брейк. Бельгійці повели 1: 3, 3: 5, але наші волейболісти вирівняли становище 5: 5, а на зміну сторін суперники пішли за рахунку 8: 7 на користь збірної України. А далі українці пішли у відрив 12: 8 і довели сет до перемоги 15:10.

Ще один поєдинок 1/8 фіналу Італія - Туреччина пройде в неділю 22 вересня у французькому місті Нант.

Матчі 1/4 фіналу відбудуться 23 і 24 вересня (Нант, Любляна, Антверпен, Апелдорн).

Півфінали пройдуть 26 вересня (Любляна) і 27 вересня (Париж, Франція).

Матч за 3 місце буде зіграний 28 сентября (Париж).