Учениць зобов’язали носити брюки задля гендерної нейтральності

22:32, 17.09.2019
Учениць зобов’язали носити брюки задля гендерної нейтральності

Близько 150 учнів та їхніх батьків протестували проти введення гендерно нейтральної форми в середній школі міста Льюїс у Східному Сассексі в Англії.


З нового навчального року школа зробила носіння штанів обов’язковим для всіх учнів — як для хлопчиків, так і для дівчаток. Адміністрація навчального закладу говорить, що до цього кроку її підштовхнули побоювання з приводу довжини спідниць у дівчаток.

 

Окрім цього, нові правила здебільшого враховують потреби кількох школярів-трансгендерів, які навчаються в цій школі, пише Бі-Бі-Сі.

 

 

Не задоволені новими правилами вважають, що учні повинні мати право вибору, і вказують на те, що вже куплена форма тепер лежатиме без потреби.

 

У 2017 році ця школа ввела заборону на спідниці для нових учениць. Тепер вона поширюється на всіх. Тих, хто не дотримуватиметься правил, відправлятимуть додому переодягатись і лише після цього допускатимуть до занять.

 

Раніше під час особливо спекотної погоди школа робила послаблення й дозволяла учням носити шорти та спідниці-шорти.

 

Проте в червні адміністрація навчального закладу надіслала батькам учнів листи, в яких було сказано, що це рішення створило більше проблем, ніж хотілося б.

 

Мовилося, що учні, які не дотримуються правил, відволікають персонал школи від викладання