Дніпро, Запоріжжя, Перська затока: українські захисники успішно протидіють агресорам, і не лише в Україні
У понеділок до Йорданії та країн Перської затоки вирушили українські фахівці з перехоплення дронів. >>
Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська розповіла про свої плани щодо діяльності в статусі першої леді.
Зокрема, їх вона озвучила молодим лідерам, запрошеним на форум у рамках 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES)
"Настав час діяти. Вже декілька місяців я виконую низку представницьких функцій, а зараз маю на меті обрати для себе гуманітарні місії, які мені близькі", - наводить слова Зеленської сайт президента.
Вона розповіла, що нині розробляється стратегія дій та ініціатив. За її словами, виокремлено низку напрямів роботи, зокрема, це здоров'я майбутніх поколінь, що включає пренатальну сферу, шкільне харчування, фізичне виховання та активність дітей.
Зеленська зазначила, що планує спиратися на експертів, профільні міністерства та організації.
Крім того, першу леді цікавить підтримка спорту (олімпійського та паралімпійського), а також проекти культурної дипломатії.
У понеділок до Йорданії та країн Перської затоки вирушили українські фахівці з перехоплення дронів. >>
На підставі подання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка Президент видав указ про присудження найвищої офіційної творчої відзнаки України. >>
Для захисту американських військових баз у Йорданії Україна направила дрони-перехоплювачі та команду експертів. >>
Вперше у світі в Японії схвалили новаторський метод лікування хвороби Паркінсона та важкої серцевої недостатності. З недугами боротимуться завдяки трансплантації стовбурових клітин у головний мозок. >>
У рамках обміну з російського полону у четвер, 5 березня, повернулись 200 українців. >>
Вибори в Україні відбудуться не під час тимчасового перемир'я, а після закінчення війни. >>