Білоконь: обшуки в Міжнародному інвестиційному банку незаконні

22:26, 13.09.2019
Білоконь: обшуки в Міжнародному інвестиційному банку незаконні

В. о. голови правління Міжнародного інвестиційного банку Юрій Білоконь заявляє, що слідчі Державного бюро розслідувань, які спільно зі співробітниками поліції проводили в п'ятницю слідчі дії в офісі банку, не мали на це жодних законних підстав.

 

"Сьогодні відбулись слідчі дії. Проводили ці слідчі дії представники ДБР із залученням працівників поліції. Хочу сказати про те, що ми не погоджувались з таким форматом проведення дій, оскільки ніяких законних підстав для проведення таких слідчих дій, у такому саме форматі із залученням представників Національної поліції та блокуванням роботи банку не було", - сказав Білоконь журналістам у п'ятницю

 

"Ці дії не стосувались діяльності банку і проводились стосовно одного з клієнтів банку, який обслуговується в нашому банку. Ніяких претензій до банку і до цього клієнта - немає. (...) Виїмка документів, які сьогодні вилучали по цьому клієнту, вже відбулася, і вони були надані добровільно банком ще в серпні. Тому все, що відбувалось сьогодні, мало формат певного шоу, напевно", - додав він.

 

В. о. голови правління Міжнародного інвестиційного банку висловив сподівання, що те, що сталося в п'ятницю, є поза політичною площиною. "Ми перебуваємо поза політикою. Банк направлений на те, щоб обслуговувати своїх клієнтів, відповідно в рамках чинного законодавства діяти", - заявив Білоконь.

 

Як повідомляла УМ,  ДБР провело обшуки в Міжнародному інвестиційному банку у рамках розслідування справи про купівлю-продаж заводу "Кузня на Рибальському".