Україна змінила перебіг війни та перехопила ініціативу у рф - Бернем
Український президент і британський прем’єр-міністр поспілкувалися тет-а-тет, а також у розширеному форматі на авіаносці Королівських ВМС HMS Queen Elizabeth на базі Портсмут. >>
Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом обоговорив проведення Стратегічної ради високого рівня.
Про це повідомляє сайт Президена.
"Сторони підкреслили налаштованість на подальше посилення співпраці в усіх напрямах, що становлять обопільний інтерес", - йдеться в повідомленні.
В Офісі президента зазначають, що в розвиток попередніх домовленостей, Зеленський та Ердоган обговорили плани стосовно проведення у Києві до кінця 2019 року чергового засідання Стратегічної ради високого рівня.
Президент Туреччини поінформував про результати свого нещодавнього візиту до Росії.
Деталей в ОПУ не наводять але зазначають, що в цьому контексті турецький лідер підтвердив незмінність підтримки з боку Анкари суверенітету й територіальної цілісності України.
Як повідомляла УМ, Україна та Туреччина створили спільне підприємство з виробництва високоточної зброї.
Український президент і британський прем’єр-міністр поспілкувалися тет-а-тет, а також у розширеному форматі на авіаносці Королівських ВМС HMS Queen Elizabeth на базі Портсмут. >>
Московське попівство лаври має усунути порушення законодавства про свободу совісті протягом 30 днів. >>
За підсумками наради Головнокомандувач ЗСУ Михайло Драпатий, начальник Генштабу ЗСУ Ігор Скибюк та тво міністра оборони Євгеній Хмара оновили перелік пріоритетних цілей і погодили продовження операцій. >>
На його переконання, Україна готова до миру на відміну від росії. >>
Атакуючи друкарні, склади з видавничою продукцією, росія знищує українські книжки, тому відновлення друкарень і підтримка видавничої галузі — питання культурної стійкості та національної безпеки. >>
На території України Ютуб заблокував канали низки підсанкційних РНБО російських та проросійських артистів. >>