Акція біля ОП: Авакова назвали чортом і вимагали відставки

20:19, 28.08.2019
Акція біля ОП: Авакова назвали чортом і вимагали відставки

Біля Офісу президента влаштували акцію, учасники якої вимагають відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та не призначати його на будь-яку посаду в новому уряді.


Про це передає Громадське.

 

За словами організаторів, робота міністра на посаді є незадовільною. Вони нагадали про нерозкриті резонансні вбивства Павла Шеремета та Катерини Гандзюк, поновлення на посадах непереатестованих поліцейських, колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут», а також переслідування активістів. 

 

 

Активісти наголосили, що Аваков провалив реформу правоохоронної системи в цілому.

 

Раніше звернення до президента Володимира Зеленського щодо Авакова підписали понад 20 громадських організацій, серед яких «Центр протидії корупції», «Автомайдан», «Антикорупційний штаб», «Адвокатська дорадча група», «Трансперенсі Інтернешнл Україна», «БігусІнфо», «Платформа Громадський контрол»ь, «Восток-SOS», ГО «Родини Героїв Небесної Сотні».

 

«Громадськість просить президента України не давати Арсену Авакову жодних нових посад та застерігає, що перепризначення Авакова до нового уряду буде чітким сигналом для українського народу, що обіцянки про очищення країни від корупції, мародерства, хабарників та лицемірів є пустопорожніми», — йдеться в тексті заяви.

 

 

Раніше в «Слузі народу» заявили, що в новому уряду може залишитися хтось з чинних міністрів. Найбільше шансів має очільниця Мінфіну Оксана Маркарова, але шанси є й у Арсена Авакова.