Українка перемогла на міжнародному диктанті з польської мови для іноземців

11:11, 18.08.2019
Українка перемогла на міжнародному диктанті з польської мови для іноземців

Христина Гарват з Івано-Франківська в Україні стала у Цєшині в Сілезькому воєводстві Іноземною майстринею польської мови.

 

Вона виявилася найліпшою серед 220 осіб, котрі писали міжнародний диктант для іноземців.

 

Про це повідомляє Польське радіо

 

Диктант, що проходив в Сілезькому університеті у Цєшині, є однією з найважливіших подій 29 випуску літньої школи польської мови, культури і літератури.

 

І віце-майстром стала Марта Мухіч зі Словенії, а ІІ віце-майстринями – Мар’яна Равлюк з України та Міхаела Олюїч з Хорватії.

 

Христина Гарват отримала звання Іноземної майстрині польської мови, а також безкоштовну участь у ювілейній, 30 літній школі польської мови, літератури і культури, що відбудеться наступного року. Усіх учасників нагородили словниками, мовними порадниками, науковими посібниками та пам’ятними футболками.

 

Проект проводиться у межах програми Популяризація польської мови від Національного агентства університетського обміну. Він має заохотити учасників дбати про правильність мови, яку використовують, а також популяризувати правильну польську мову у Польщі і за кордоном у місці своєї праці, науки, освіти та проживання.

 

У цьогорічному випуску літньої школи взяло участь 220 студентів з різних куточків світу, зокрема, з Аргентини, Бразилії, Китаю, Індії та із Сінгапуру.