Богдана не послухали: Кабмін доручив прискорити фінансування регіонів

18:03, 16.08.2019
Богдана не послухали: Кабмін доручив прискорити фінансування регіонів

Кабінет Міністрів доручив Міністерству фінансів і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити фінансування проєктів регіонального розвитку.

 

Про це повідомляє "Урядовий портал".

 

"На засіданні уряду 14 серпня Кабінет Міністрів України доручив Міністерству фінансів і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити, починаючи із серпня поточного року, фінансування програм і проєктів розвитку регіонів, особливо малих міст і громад, які здійснюються за рахунок, у тому числі, коштів державного фонду регіонального розвитку. Це закріплено в протокольному дорученні уряду. Графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів і завершення початих проєктів", - йдеться в повідомленні.

 

У Кабміні також нагадали, що в липні поточного року з ініціативи прем'єрміністра Володимира Гройсмана уряд вирішив скерувати додаткові кошти на підтримку розвитку малих міст.

 

Раніше стало відомо, що Кабмін на прохання голови Офісу президента Андрія Богдана затримує містам виплату 7,6 млрд гривень з фонду регіонального розвитку і 2,5 млрд гривень субвенції на соціально-економічний розвиток.