У Болгарії перемагає партія проросійського експрезидента Радева
У Болгарії 19 квітня відбулися парламентські вибори – лідирує партія «Прогресивна Болгарія» колишнього президента Румена Радева з великим відривом. >>
Американський адвокат Маркус Коен, який найняв лобістів з Signal Group Consulting LLC за 70 тисяч доларів для підвищення іміджу Володимира Зеленського у США, заявив, що робив це "з власної волі".
Про це він розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода"., пише Українська Правда.
"Це була моя власна ініціатива... і я зробив це з радістю", – зазначив Коен, додавши, що зробив це після короткої особистої зустрічі з Зеленським у Києві під час його президентської кампанії.
У коментарі "Радіо Свобода" Зеленський не заперечував зустрічі з Коеном, але заявив, що не пам’ятає саме тієї, про яку говорив американець. Він вкотре наголосив, що не вимагав, щоб Коен, чи хтось інший лобіював його.
"Я нікого нічого не просив, ніхто мені нічого не пропонував, я нікому не платив, я ні від кого нічого не брав. Я власний лобіст", – зазначив Зеленський.
Лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC опублікувала в липні звіт про роботу, яку вона виконала на користь Володимира Зеленського у Вашингтоні у період між 3 квітня і 21 травня 2019 року.
Відповідно до документів, поданих у Міністерство юстиції США, компанія отримала за свої послуги гонорар 60 тисяч доларів і відшкодування витрат 9371,8 долара.
У період виборів команда Володимира Зеленського категорично заперечувала існування такого контракту.
"У нас немає контракту з компанією Сигнал Груп", – заявляли у квітні представники кандидата.
за результатами першого туру виборів, що відбувся 31 березня 2019 року, Володимир Зеленський лідирує з результатом 30,24%, за нього віддали голоси 5 713 825 українців.
На другому місці фінішував чинний президент України Петро Порошенко, який набрав 15,95% або 3 014 538 голосів виборців.
У Болгарії 19 квітня відбулися парламентські вибори – лідирує партія «Прогресивна Болгарія» колишнього президента Румена Радева з великим відривом. >>
У Берліні 14 квітня відбулися міжурядові консультації та переговори між канцлером ФРН Фрідріхом Мерцем і Президентом України Володимиром Зеленським. >>
Після тріумфальної перемоги на виборах партії опозиціонера Петера Мадяра Міністерство закордонних справ України зняло рекомендації громадянам утриматися від поїздок до Угорщини. >>
У Великдень, 12 квітня, в Угорщині почалися парламентські вибори. Премʼєр Віктор Орбан може вперше за 16 років втратити владу. >>
Попри обіцянки рф щодо припинення вогню, українська армія готова до будь-якого розвитку подій на фронті, і реагуватиме дзеркально, запевнив Президент Володимир Зеленський. >>
Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 10 квітня, поспілкувався з журналістами. >>