Кохання і ворожнеча. Київська опера показала «Ромео і Джульєтту» українською мовою
За доброю вже традицією, Київська опера на Подолі підготувала слухачам до завершення свого 44 сезону подарунок. >>
Майбутній народний депутат від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк припускає, що чутками про відставку Андрія Богдана з Офісу президента могли перевіряти реакцію на його ймовірне "підвищення".
Про це мажоритарниця з 96-го округу сказала в Трускавці у кулуарах "інтенсиву" для майбутніх нардепів від президентської партії, даючи коментар каналу "112 Україна", передає Українська Правда.
Неоднозначну інформацію про заяву керівника Офісу президента Андрія Богдана звільнити його "за власним бажанням з моменту бажання" Василевська-Смаглюк назвала "елементом тролінгу".
"Богдан виглядає як людина, яка бажає піти у відста вку?", – поцікавилася вона іронічно.
З приводу "анулювання" цієї заяви Василевська-Смаглюк припустила: "Можливо, це була перевірка ставлення суспільства до можливого походу у відставку або до підвищення, наприклад, на посаду генерального прокурора".
Вона зізналася, що у "Слузі народу" не зрозуміли, що відбувається, але додала, що Богдан – "людина з почуттям гумору".
Нагадаємо: 1 серпня джерело в Офісі президента повідомило, що Андрій Богдан написав заяву на звільнення. Інші джерела, в тому числі, в Офісі президента, не підтвердили це й говорили навіть про "жарт Богдана". Керівник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков дізнався про "заяву Богдана" зі ЗМІ.
27 липня петиція з вимогою звільнити Богдана набрала на сайті президента необхідні 25 тисяч голосів, хоча попередню петицію Володимир Зеленський не задовольнив.
За доброю вже традицією, Київська опера на Подолі підготувала слухачам до завершення свого 44 сезону подарунок. >>
У київському театрі «Золоті ворота» відбулася прем’єра вистави «Тигролови» за мотивами однойменного роману Івана Багряного. >>
На бульварі Тараса Шевченка в Києві зʼявиться памʼятник гетьману Івану Мазепі, а сьогодні, у День Конституції, у Києво-Печерській лаврі встановлено його погруддя. Івана Мазепи повідомив >>
У ніч на 28 червня після ворожої атаки в Дарницькому районі столиці вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, що впала прямо поблизу житлової багатоповерхівки. >>
У програмі восьмигодинного музичного марафону ARTE: EuroPiano - «Найкращі фортепіанні концерти з усієї Європи» 21 червня прозвучав «Слов’янський концерт» для фортепіано з оркестром, op. 54 Бориса Лятошинського (1895-1968) — одного з найяскравіших українських симфоністів. >>
Служба безпеки та Національна поліція запобігли резонансному теракту в Києві. За результатами дій на випередження затримано двох агентів фсб, які готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі Києва. >>