Пекельна ніч у Києві: рф вбила балістикою 9 киян та понад 30 поранила
Це вже другий такий масштабний удар лише за два дні. Не зумівши досягти своїх цілей на полі бою, росія посилює повітряні атаки та терор проти цивільного населення. >>
В аеропорту «Бориспіль» 25 липня 2019 року затримано ймовірну учасницю злочинної організації із розкрадання природного газу, видобутого в рамках договорів про спільну діяльність із ПАТ "Укргазвидобування", яка переховувалася від слідства та була оголошена у розшук із серпня 2016 року.
САП не називає ім’я затриманої. За даними джерела "Української правди", це Інесса Кадирова - матір Олександра Онищенка, якого правоохоронці підозрюють в організації злочинної схеми.
"Вказана особа підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 205, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 209 КК України Кримінального кодексу України", — йдеться у повідомленні Спеціальзованої антикорупційної прокуратури.
Зазначається, що детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП подали клопотання до суду про застосування відносно підозрюваної запобіжного заходу.
Як повідомляла УМ, Верховний Суд задовольнив апеляційну скаргу Центральної виборчої комісії і зняв Олександра Онищенка з кандидатів у депутати на дострокових виборах 21 липня.
Перед цим шостий апеляційний адміністративний суд зобов’язав ЦВК зареєструвати депутата-втікача Олександра Онищенка кандидатом у народні депутати на позачергові вибори до Верховної Ради.
Це вже другий такий масштабний удар лише за два дні. Не зумівши досягти своїх цілей на полі бою, росія посилює повітряні атаки та терор проти цивільного населення. >>
Внаслідок російського обстрілу в ніч на 30 липня У Києві є падіння уламків та загоряння, загинула людина. >>
У ніч на 26 липня російські окупанти атакували Київ балістикою, внаслідок чого у Шевченківському районі міста уламки впали на 18-поверховий будинок, 3 мешканців столиці постраждали. >>
У низці українських міст увечері понеділка, 20 липня, українці вп'яте вийшли на протести проти відставки ексміністра оборони Михайла Федорова. >>
Російська окупаційна армія в ніч на неділю, 19 липня, атакувала Київ балістичними ракетами: менше ніж за годину столицю України атакувало понад 40 ворожих ракет. У місті горіли будинки, ТРЦ, інші будівлі та автомобілі. >>
Внаслідок російської атаки балістикою на Київ в ніч на 16 липня загинули двоє людей, ще шестеро постраждали, серед них підліток. >>