«Коштовний собачник»: В Умані третій рік будують притулок для тварин

10:47, 26.07.2019
«Коштовний собачник»: В Умані третій рік будують притулок для тварин

(фото: 18000.com.ua)

В Умані третій рік продовжується будівництво притулку для утримання бездомних тварин. Проект, який особисто лобіює переобраний народний депутат Антон Яценко, в сумі уже заважив на майже 13 мільйонів гривень.


Як повідомляє черкаське видання «18000», 5 червня вийшло розпорядження Кабміну, яким передбачено спрямування з державного бюджету 4,5 млн гривень на облаштування притулку для утримання бездомних тварин в Умані.


Уже на початку липня Черкаська ОДА оголосила відповідний тендер на 5,74 мільйони гривень.


Окрім того, на замовлення Уманської міськради було розроблено ПКД за 200 тисяч гривень.


Технічне завдання передбачає проведення загальнобудівельних робіт з улаштуванням кліток для вигулу тварин, балконів, опалення, пожежної сигналізації, воріт, огорожі території тощо. Договір діє до кінця цього року.


На аукціон з будівництва подалися два підприємства, дешевшою виявилася пропозиція «Уманьрембуд 2». 


«Уманьрембуд 2» з минулого року спеціалізується на підрядах відділу ЖКГ міської ради (6 договорів на 41 мільйон гривень) та на замовленнях від дендропарку «Софіївка». Щодо останнього, то так само, як і у випадку із «собачником», роботи виконувалися за бюджетний кошт.


Варто зазначити, що епопея з будівництвом притулку розпочалася ще у вересні 2016 року.


Тоді «паперовий» тендер від Черкаської облдержадміністрації виграло ПП «Сфера-Пласт», що подало найдешевшу пропозицію з-поміж 4 учасників.
Було укладено договір на 4,26 мільйона гривень, з яких 1,5 мільйона гривень – це кошти обласного бюджету. Роботи мали бути завершені ще до кінця 2016 року.


Проте вчасно будівництво не завершилося. І в грудні 2017 року підрядник отримав ще 1,49 мільйона гривень. Ці кошти були спрямовані Кабміном з державного бюджету. Плюс ще 80 тисяч гривень було спрямовано на виготовлення проектно-кошторисної документації для додаткових робіт.