Безсмертний: Медведчука залучив до мінських переговорів Путін через Меркель

13:32, 13.07.2019
Безсмертний: Медведчука залучив до мінських переговорів Путін через Меркель

Президент Росії Володимир Путін залучив проросійського політика, свого кума Віктора Медведчука до участі в Мінському процесі, підказавши його прізвище канцлеру Німеччини Ангелі Меркель.

 

Таку заяву в ефірі Радіо НВ зробив новопризначений представник України в політичній підгрупі на переговорах в Мінську Роман Безсмертний.

 

"Пригадайте, як Медведчук з'являється у Мінському процесі. Ось зараз кажуть, мовляв, "Порошенко такий-сякий". Однак, не Порошенко перший про нього заговорив. Його прізвище першою назвала канцлер Ангела Меркель. Вона назвала на відкритій зустрічі, що цей чоловік міг би бути (в ТКГ) - де він взявся, його прізвище канцлер Меркель знала? Вона почула це прізвище від Путіна", - сказав він.

 

Медведчук був членом Тристоронньої контактної групи в Мінську, проте в грудні 2018 року тодішній президент Петро Порошенко повідомив, що той з квітня-травня 2018 року не бере участь в засіданнях ТКГ, а також заявив, що Медведчук фактично є представником президента Росії Володимира Путіна на переговорах Тристоронньої контактної групи.