Кримського татарина Сеяра Емірова затримали в Судаку за пост 2013 року

16:05, 02.07.2019
Кримського татарина Сеяра Емірова затримали в Судаку за пост 2013 року

(фото: Кримська солідарність)

В анексованому Криму затримали кримського татарина Сеяра Емірова і доставили в Судакський міський суд.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє "Кримська солідарність", посилаючись на інформацію громадського захисника Сейтосмана Каралієва.

 

За слова Каралієва, Сеяра затримали за пост у соціальній мережі ВКонтакте, датований 2013 роком.

 

"2 липня 2019 року, в Криму в місті Судак затриманий кримський татарин, Емірів Сеяр Абдурашитович 06.03.1993 р.н, за публікацію в соціальних мережах, як правопорушення йому ставиться стаття 20.29 КоАП", - сказано у повідомленні.

 

 

 

"Кримська солідарність" вказує, що у понеділок додому до Емірова приходили співробітники поліції, "але так як у них не було постанови на затримання, Еміров відмовився проїхати з ними, а вже сьогодні його затримали біля будинку батьків".

 

Як повідомляла УМ, північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону 18 червня визнав винними п’ятьох фігурантів першої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" в організації або участі в діяльності терористичної організації і засудив їх до відбування покарання в колонії суворого режиму. Військова колегія засудила Теймура Абдуллаєва до 17 років в’язниці, Узеїра Абдуллаєва – до 13 років, Рустема Ісмаїлова – до 14 років, Айдера Саледінова і Еміля Джемаденова – до 12 років.

 

В окупованому Криму поблизу Сімферополя російські силовики зранку 30 квітня провели так звані "огляди" в будинках кримських татар.

 

27 березня в окупованому Криму ФСБ провели наймасовішу облаву на кримських татар. 20 кримських татар були затримані в окупованому Сімферополі і Білогірському районі, ще троє були затримані наступного дня в Ростові-на-Дону.

 
29 березня Київський районний суд Сімферополя в окупованому Криму арештував усіх 23 затриманих під час обшуків кримських татар до 15 травня.

 

Через облаву ФСБ на кримських татар Україна звернулася до ЄС.

 • Зеленський назвав три головні теми зустрічі «нормандської четвірки»

  На зустрічі країн «нормандської четвірки» Україна хоче вирішити питання про звільнення усіх політв’язнів та визначити терміни розведення сил на Донбасі. Крім того, треба буде вирішити питання термінів виведення російських військ до проведення місцевих виборів на тимчасово окупованій території >>

 • 72 роки тому народився український літературознавець, дисидент Валерій Марченко

  Марченка звинувачували у розповсюдженні "антирадянського документа" Івана Дзюби "Інтернаціоналізм чи русифікація?" та написанні трьох есеїв: "За параваном ідейності", "Київський діалог" і "Страшний якийсь тягар" (про національну політику комуністичної партії в Україні). >>

 • Курт Волкер вірить у повернення Криму до України

  "Ми бачили, як це відбувалося з балтійськими країнами. СРСР повернув їм незалежність після 40 років окупації. Захід, США, інші країни трималися твердої лінії і не визнавали примусового включення цих країн в Радянський Союз. ... одного дня, думаю, Крим повернеться до складу України", - сказав він. >>

 • Олег Сенцов закликав українців не ворогувати один з одним

  Звільнений із російської колонії Олег Сенцов зазначив, що за останні п'ять років в Україні змін відбулося менше, ніж він очікував, і "всі воюють з усіма": "Це все дуже засмучує. Як можна ворогувати один з одним, якщо у нас є Путін? Але надій на краще я все одно не втрачаю". >>