Штаб ООС не вважає відведення сил у Станиці Луганській послабленням

18:18, 26.06.2019
Штаб ООС не вважає відведення сил у Станиці Луганській послабленням

(кадр відео Штабу ООС)

Штаб операції Об’єднаних сил заявляє, що відведення підрозділів України у Станиці Луганській не послаблює оборонні можливості українських військових на цій ділянці.
 
Про це йдеться в повідомленні на сторінці штабу ООС у Facebook.
 
"Командування ООС наголошує, що українською стороною вжито усіх необхідних заходів, аби процес розведення сил і засобів на ділянці №1 "Станиця Луганська" не створював небезпеки для життя та здоров’я мирного населення по обидва боки лінії розмежування. Процес розведення сил і засобів також не послаблює оборонні можливості наших підрозділів на визначеній ділянці", - зазначають у штабі.
 
Зазначається, що окремі підрозділи ООС змінили розташування власних позицій у рамках виконання раніше ухвалених Мінських домовленостей.
 

Спостереження за процесом розведення сил на зазначеній ділянці з обох сторін здійснюють патрулі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
 
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ упродовж декількох діб здійснюватиме постійний моніторинг стосовно виконання обома сторонами усіх заходів розведення з подальшим опублікуванням детального звіту.