Матіос збирає силовиків: у мережі з'явилося провокаційне відео з анексією Буковини

18:24, 02.06.2019
Матіос збирає силовиків: у мережі з'явилося провокаційне відео з анексією Буковини

(Фото: uacrisis.org)

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос скликає нараду з керівництвом МЗС, Генштабу, ГУР МОУ та СБУ з приводу провокаційного відео на якому Румунія анексує українську частину Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України.

 

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Інформую - буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про підготовку (зрозумілими, але процесуально не встановленими особами) до скоєння особливо тяжких злочинів, які посягають на територіальну цілісність української держави. У зв'язку з викладеними в статті доводами у вівторок проведу нараду з керівництвом МЗС, Генерального штабу та ГУР МОУ, Служби зовнішньої розвідки, а також виконувачем обов'язків голови СБУ. Всі отримають законні доручення в межах кримінального провадження. Українська Держава (нехай для когось начебто і слабка) - Є! Ми будемо за неї боротися", - написав Матіос.

 

 

 

Семихвилинне аматорське відео під назвою "Румуно-українська війна 2022" було залито на YouTube 26 травня. У ньому показано, як у 2022 році Румунія може гібридно окупувати Чернівецьку область і частину Одеської області.