Жорстоко побитий черкаський журналіст Вадим Комаров досі у комі

12:31, 29.05.2019
Жорстоко побитий черкаський журналіст Вадим Комаров досі у комі

25-й день перебуває без свідомості жорстоко побитий черкаський журналіст Вадим Комаров. Позитивної динаміки немає, говорять лікарі.


Про це повідомляє Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України.


За його словами, про стан журналіста він мав розмову з Олегом Стадником, директором департаменту охорони здоров"я та медичних послуг Черкаської міської ради.


Отож наразі Вадим Комаров продовжує перебувати у стані медичної коми, у нього глибока мозкова травма. Фактично третя частина головного мозку пошкоджена. Вадиму провели дві операції - одну одразу після нападу. Тоді ммайже дві години хірурги видаляли з рани на голові уламки кісток.


Також були проведені консультації з нейрохірургами обласного та національного рівнів. Визнається, що стан постраждалого журналіста нетранспортабельний, а медична допомога Черкаською міською лікарнею надається відповідно до діагнозу.


«Тобто питання тривалого тяжкого стану і коми - це не питання кваліфікації черкаських міських лікарів, а питання тяжких травм, нанесених журналістові нападником», – наголошує Сергій Томіленко.


Він каже, що лікування журналіста здійснюється коштом міської лікарні, але її бюджет обмежений.


Нагадаємо, що жорстоке побиття журналіста Вадима Комарова сталося 4 травня близько 9 ранку у центрі Черкас. На чоловіка посеред вулиці раптово напав невідомий, який завдав йому тілесних ушкоджень, а опісля зник з місця події.


Поліція відкрила кримінальне провадження як умисне тяжке тілесне ушкодження, але потім перекваліфікувала на "Замах на умисне вбивство".
«Наскільки просунулось кримінальне розслідування за три тижні від інциденту - невідомо. І рідні, і колеги Вадима Комарова зазначають, що не відчувають належної уваги до справи. А сама кваліфікація має бути змінена на пряму професійну - "Посягання на життя журналіста", – зазначає голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.


До речі, допомогти родині журналіста можна переказом коштів на картку Вадима Едуардовича Комарова в ПриватБанку – 5168 7555 2672 1028 .

 

Як повідомляла УМ, ОБСЄ вимагає терміново розслідувати замах на Вадима Комарова в Черкасах.