Омелян розкритикував учорашній виступ Зеленського на форумі інтернет-діячів

10:21, 25.05.2019
Омелян розкритикував учорашній виступ Зеленського на форумі інтернет-діячів

(фото LIGA.net)

Міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував учорашній виступ президента Володимира Зеленського на форумі інтернет-діячів іForum-2019, де той виголосив свою публічну промову російською мовою з додаванням елементів молодіжного сленгу й розкритикував діяльність "чиновників".


Про це він написав у Facebook.

 

За його словами, зокрема, порівнювати Україну з Африкою у царині рівня технологій мобільного зв'язку є недоречним.

 

" ...У нас вже є мобільний зв’язок 4G, і він розвивається. А ще у 2013 і 3G не було", - зазначив Омелян.

 

"Минулого місяца запущено пілотний проект 5G на транспортній інфраструктурі (це ті самі безпілотні автомобілі, Big Data і таке інше). Чи мало? Нам треба перескочити відразу на телепатію? Ми ще не оголошували цей проект, як і телекінез, але вже над ним працюємо", - продовжив міністр.

 

Окрім того, як наголошує Омелян, в Україні "вже всі перейшли на цифрові підписи та електронний документообіг, сервіси переходять в цифру, дигіталізація відбувається всюди".

 

Те ж сам стосується блокчейну в роботі держреєстрів, додав урядовець.

 

"Блокчейн-реєстри? СЕТАМ на блокчейні, геокадастр на блокчейні, реєстр колісних транспортних засобів Мінінфраструктури вже на етапі переведення на блокчейн. Може щось нове представите? Чи не стало відмовитись від хайпового слова?", - написав Омелян.

 

Що ж стосується кількості елекарів в країні, то тут має місце "вибухове зростання їх кількості".

 

"Інфраструктура, виробництво? Всі законодавчі ініціативи ще минулого року передані від Мінінфраструктури до парламенту", - підкреслив міністр.

 

"Прикинь, чувак, все, про що ти сказав, вже в Україні реалізовується! Ліфт працює, тільки не ти його започаткував! І ти максимум там ліфтер, бо навіть кнопки належать не тобі. Може досить популізму, чувак? Капітан Очевидність в нашій країні вже є. Не треба жонглювати термінами, які ви, м’яко кажучи, не розумієте. Перед тим, як критикувати роботу інших людей – придумай щось своє і розберись в термінах, - підсумував міністр. - І покажи нам нарешті свою програму з проектами, інновативний ти наш. Інакше це факінг бла-бла-бла".

 

23 травня президент України Володимир Зеленський виступив на на форумі інтернет-діячів іForum-2019 російською мовою.

 

Зеленський також показав відео з випробування роботів американської інженерної компанії Boston Dynamics, після чого запропонував подивитися на українських чиновників.

 

На екрані з’явилось зображення із нардепом Олегом Ляшком, а глядачі у залі засміялися.

 

"Ось ці чиновники - подивіться!", - сказав він.

 

"У нас багато проблем, багато факапів. Але відсутність електромереж може призвести до того, що уряд може крокувати в бік відновлювальної енергетики. Відсутність банківської інфраструктури – те, що у нас є – можна йти до цифрового банкінга. Відсутність транспортної логістики – треба йти до дронів. Що нам заважає? Таке відчуття, що люди які нам заважають їх треба назвати "що", - сказав президент.

 

"Я впевнений, що ви творите кожен день великі речі, але наші чиновники і політики абсолютно цим не користуються. Не хочу на них наговорювати, ви і так все самі знаєте. Але. Що таке інновації взагалі в цій вузькопрофільної політичній факінг галузі"- запитував Зеленський.

 

Він додав, що інновації роблять все процеси прозорими і ефективними, тим самим позбавляючи нечистих на руку чиновників засобів до існування.