Посли G7 закликали Порошенка плавно передати владу Зеленському

09:05, 16.05.2019
Посли G7 закликали Порошенка плавно передати владу Зеленському

Президент подякував послам "за сильну позицію дотримання принципу "нічого про Україну без України" (фото: Микола Лазаренко)

Посли країн "Великої сімки" закликали президента Петра Порошенка до плавної передачі влади його наступнику Володимиру Зеленському.
 
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на повідомлення французького головування в G7 у Twitter Групи підтримки України.
 
"Посли G7 сьогодні зустрілися з президентом Порошенком, аби обговорити прогрес, здійснений у сфері реформ за його президентства. Вони привітали досягнення президента Порошенка і обмінялися з ним думками щодо поступу, який мусить бути забезпечений у подальшому", - йдеться в повідомленні.
 
"Посли G7 закликали до плавної передачі влади, що дозволить Україні продовжити обраний нею шлях реформ", - наголошується в повідомленні.
 
Водночас, як повідомляє прес-служба президента, Порошенко у свою чергу закликав країни "Великої сімки" та ЄС продовжити підтримку України
 
"Я звертаюсь до вас з проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це є надзвичайно важливим", - сказав президент.
 
Також він подякував послам "за сильну позицію дотримання принципу "нічого про Україну без України".
 
Порошенко підкреслив, що питання України є об’єднуючим елементом у зовнішній політиці "Великої сімки" та Європейського Союзу, і повинно залишатися таким і в майбутньому.
 
Нагадаємо, Верховна Рада розгляне 7 постанов про інавгурацію Володимира Зеленського.