Петро Пахнюк виграв «срібло» чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики(відео)

18:09, 14.04.2019
Петро Пахнюк виграв «срібло»  чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики(відео)

Збірна України завершила чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики у польському Щецині з сріблом Петра Пахнюка у вправах на паралельних брусах.

Про це повідомляє XSport

До цього українець двічі ставав шостим у фіналі ЧЄ в 2015-му і 2018 роках, але в Польщі зумів піднятися на п'єдестал.

Пахнюк отримав оцінку 15,333 (6,2 складність і 9,133 виконання) і завоював "срібло", поступившись Нікіті Нагорному з Росії 0,133 бали.

У свою чергу, Олег Верняєв, який ще не встиг повноцінно відновитися після операцій, став восьмим, а у вправах на коні – сьомим (13,200 бали).

Також у фіналі на окремих снарядах виступав Ігор Радівілов, але він впав на другому опорному стрибку і не зумів завоювати медаль.

13 квітня Радівілов виступав на кільцях, але припустився помилки і став восьмим (13,933), а Анастасія Бачинська – сьома на колоді, повідомляє Xsport. У змаганнях з багатоборства Анастасія Бачинська посіла п'яте місце, а Петро Пахнюк – шосте.