Зеленський та Коломойський: «Схеми» виявили три докази впливу (відео)

13:10, 08.04.2019
Зеленський та Коломойський: «Схеми» виявили три докази впливу (відео)

Володимир Зеленський стверджує, що є самостійною політичною фігурою (Колаж телеканалу "Прямий")

Кандидата в президенти Володимира Зеленського з олігархом Ігорем Коломойським пов'язує щонайменше три факти.

Їх зібрали журналісти-розслідувачі програми "Схеми".

Кажуть, провели тижні, аналізуючи відео, дані перельотів і відкриті реєстри фірм, й дійшли несподіваних результатів.По-переше, Зеленського охороняє фірма ПАТ Sintes oil. Вона зареєстрована на чотири кіпрські фірми, і входить до складу одеського перевалочного комплексу, який контролює умовна група "Приват" Ігоря Коломойського.

Сам Зеленський каже, що фірму їм порадив канал "1+1", на якому виходять шоу "95 кварталу".

Ще цікавіше, що Зеленський має особистого охоронця, який раніше працював на Ігоря Коломойського.

По-друге, Зеленський та його команда мають спільних бізнес-партнерів з Коломойським. Зокрема, це кіпрська компанія Green Family LTD, яка володіє кінобізнесом команди "95 квартал" у Росії.

Як свідчать реєстри, до недавнього часу за компанією стояв Зеленський та його партнери по "кварталу 95": Андрій Яковлєв, Борис та Сергій Шефіри та Тімур Міндіч. Міндіч, до слова, - соратник Ігоря Коломойського, має частку в медіаструктурах, наближених до Коломойського.

Як відомо, після розслідування про кінобізнес Зеленського в Росії, він позбувся його частки на користь одного з авторів "Кварталу".

По-третє, кандидат у президенти та олігарх мають спільного юриста - це Андрій Богдан.

Богдан був радником Коломоського, коли той очолював Дніпропетровську область. А ще той самий Богдан стояв за спиною кандидата Зеленського під час його поїздки до Львова. Та роздавав там поради кварталівцям.

Богдані із Зеленським також разом літали приватним літаком до Женеви, де мешкав Коломойський.

Як повідомляла "УМ", сам олігарх Ігор Коломойський раніше заявив, що вважає Володимира Зеленського "симоволом зміни поколінь".