КВУ: Ляшко порушив таємницю голосування

11:00, 31.03.2019
КВУ: Ляшко порушив таємницю голосування

Під час голосування на одній з дільниць кандидат на пост Президента України Олег Ляшко продемонстрував в присутності телекамер та виборців бюлетень із результатами свого волевиявлення.

 

Про це повідомляє Комітет виборців України.

 

"Відповідно до ст. 7 Закону "Про вибори Президента України" голосування на виборах Президента України є таємним. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування", - йдеться в повідомленні. 

 

Відповідно до стаття 159 (порушення таємниці голосування) Кримінального Кодексу України: Умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів або референдуму, що виявилося у розголошенні змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах або референдумі, - карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

На виборчу дільницю Ляшко прийшов зі своєю дружиною Росітою.

 

Перед тим як поставити галочку у бюлетені, головний радикал заявив: "Ця ручка голосує тільки за Ляшка".