Рашистські безбожники вперше після Другої світової пошкодили Києво-Печерську лавру
Сумна звістка надійшла від Міністерства культури та інформаційної політики України. >>
Мер Києва Віталій Кличко запевнив, що покарання за ДТП, яке сталося біля метро "Дорогожичі", має нести не тільки водій маршрутки.
Про це йдеться у повідомленні на сторінці Кличка в Facebook.
"Розслідування трагедії, що сталася біля метро Дорогожичі, має бути відкритим і відбутися в стислі терміни", - заявив він.
"Я щиро співчуваю постраждалим, за життя яких зараз борються медики. І хочу запевнити, усі винні, не тільки водій, понесуть покарання. Я ініціюю перевірку підприємства, якому належить маршрутка. Її результати будуть оприлюднені", - запевнив мер Києва.

Варто зазначити, що ДТП сталося за участі маршрутного таксі №155 КП "Київпастранс".
Вчора, біля станції метро "Дорогожичі" водій маршрутки збив трьох людей, які переходили дорогу на пішоходному переході на зелений сигнал світлофора.
"Водій маршрутки # 155 збив трьох людей. Всіх госпіталізували. Одна з жінок отримала серйозні травми обличчя і вибиті зуби. Свідки намагалися зрушити автобус, щоб допомогти людині під ним", - йдеться у повідомленні.
Сумна звістка надійшла від Міністерства культури та інформаційної політики України. >>
Розголос у соцмережах, який підхопили журналісти, не залишив поза увагою правоохоронців ганебне побиття 11 січня близько 21:20 у місті Кременець військовослужбовця. >>
Працівники ДБР викрили посадовців однієї з районних у місті Києві державних адміністрацій, які використовували соціально вразливих людей для власного заробітку. Чиновники «продавали» опікунство для отримання відстрочки від мобілізації. >>
В Україні Національний антарктичний науковий центр відкрив власну лабораторію для аналізу біологічних зразків, привезених з Антарктики. >>
На сьогоднішній день у Києві працюють 1300 пунктів незламності, як стаціонарних так і пересувних, також додатково розгортають ще два великі пункти обігріву площею по 700 квадратних метрів. >>
Російські дрони та ракети вночі 24 січня атакували Київ і Харків. >>