Майора ЗСУ з Черкащини затримали на хабарі

11:14, 16.03.2019
Майора ЗСУ з Черкащини затримали на хабарі

Військова прокуратура затримала помічника командира з матеріально-технічного забезпечення військової частини, дислокованої на Черкащині.

 

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

 

“Установлено, що вказаний майор ЗСУ вимагав та отримав хабар в розмірі 3 тисячі доларів США в інтересах посадових осіб Квартирно-експлуатаційного відділу м. Біла Церква. За вказану суму хабарник в погонах пообіцяв забезпечити погодження та передачу в оренду на користь одного з приватних підприємств індивідуально-визначеного військового майна, а саме – будівлі у одному з військових містечок Уманського гарнізону”, – ідеться в повідомленні.

 

Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Вирішується питання щодо відсторонення правопорушника від займаної посади.

 

 

Затримання офіцера відбулося 14 березня за оперативного супроводу Управління захисту економіки ДЗЕ Національної поліції України у Черкаській області слідчими Білоцерківського відділу поліції ГУ НП Київщини.