Убивство Катерини Гандзюк: за Владислава Мангера внесли 2,5 мільйона гривень застави

14:58, 15.02.2019
Убивство Катерини Гандзюк: за Владислава Мангера внесли 2,5 мільйона гривень застави

Владислав Мангер, голова Херсонської облради, в суді (фото: theinsider.ua)

За голову Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства радниці міськголови Херсону Катерини Гандзюк, внесли заставу в розмірі 2 мільйона 497 тисяч гривень.
 
Про це повідомив "Громадському" його адвокат Дмитро Ільченко, який і вніс кошти.
 
"Це мої особисті кошти. Багато людей пропонувало свою допомогу, але щоб не було нових аналітичних доповідей про те, чому саме ця особа вирішила допомогти Мангеру, я вирішив використати свої особисті кошти, задекларовані мною", - заявив адвокат.
 
Він зазначив, що зараз їде до територіального управління казначейства для отримання підтвердження зарахування коштів до держбюджету.
 
За словами Ільченка, наразі Мангер іще перебуває у СІЗО Служби безпеки.
 
"Ще не вийшов. Зараз іде процедура зарахування коштів і законності джерела", - додав він.
 
Нагадаємо, голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства активістки і радниці мера Херсона Катерини Гандзюк, вночі 15 лютого був відправлений під арешт із правом внесення застави.
 
Як повідомлялося, адвокати Владислава Мангера готові внести за нього заставу 1 мільйон гривень.
 
Генпрокуратура в свою чергу хоче оскаржити право внесення застави для Владислава Мангера.
 
Раніше під час судового засідання прокуратура стверджувала, що Владислав Мангер заплатив за вбивство Катерини Ганзюк, зокрема, базою відпочинку, яку здає в оренду його юрист. Адвокати звинувачення назвали брехнею.
 
Голова Херсонської облради Владислав Мангер отримав підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк 11 лютого. Як заявив генпрокурор Юрій Луценко, Мангер заплатив за убивство Катерини Гандзюк 5 тисяч доларів.
 
Сам Владислав Мангер свою причетність до вбивства Катерини Гандзюк заперечує та обіцяє співпрацювати зі слідством. Окрім того, він звинуватив в організації нападу на Катерину Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка.
 
У СБУ заяву Владислава Мангера вважають абсурдною.