Владислав Мангер обіцяє співпрацювати зі слідством у справі Каті Гандзюк

16:24, 11.02.2019
Владислав Мангер обіцяє співпрацювати зі слідством у справі Каті Гандзюк

Владислав Мангер каже, що не був знайомим з Катериною Гандзюк (фото: "Інформатор")

Голова Херсонської облради Владислав Мангер запевняє, що не тікатиме з країни через підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк і готовий співпрацювати зі слідством.
 
Про це він сказав в ефірі "112 Україна".
 
"Я з Катериною взагалі не був знайомий і ніяких зв’язків з нею не було. Ті "зв’язки", які сьогодні малюються в пресі деякими політичними силами, комусь-таки потрібні", - сказав Мангер.
 
Він додав, що готовий відповідати на всі питання слідчих.
 
"Я відкритий до слідства, не збираюся нікуди їхати, тікати. Буду співпрацювати на 100% зі слідством", - сказав Мангер.
 
У коментарі "Телеканалу "Скіфія"" Мангер відзначив, що ознайомився з підозрою, але стосунку до смерті Гандзюк не має.
 
"На завтра мене запросили на допит до Києва. Коментувати нема чого. Жодного відношення до того горя, яке сталося, я не маю. Думаю, і слідство, і суд побачать це", - сказав Мангер і додав, що наразі взяв відпустку за власний рахунок.
 
Нагадаємо, голова Херсонської облради Владислав Мангер отримав підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.
 
Раніше батько активістки Віктор Гандзюк заявив, що підозрюваний в організації нападу на Катерину Гандзюк Олексій Левін (Москаленко) виконував різні завдання голови Херсонської облради Владислава Мангера ("Батьківщина") і заступника Гордєєва Євгена Рищука (БПП). Голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв також заперечує свою причетність до вбивства активістки з Херсона Катерини Гандзюк.
 
Катерина Гандзюк померла 4 листопада. Лікарі не змогли врятувати її після того, як на неї вилили сірчану кислоту 31 липня 2018 року. Херсонська активістка та керуюча справами виконкому міськради отримала опіки близько 40% тіла та перенесла низку операцій.
 
У вбивстві активістки звинувачують добровольців-ветеранів АТО. Слідчі серед іншого припускають, що причиною нападу могла стати незаконна вирубка лісів на Херсонщині.
 
Про всіх підозрюваних у виконанні злочину читайте в "УМ".