Рашисти розстріляли п’ятьох українських військовополонених поблизу Вугледара, фото
На Донеччині поблизу Вугледара російські окупанти розстріляли п’ятьох полонених бійців Збройних сил України: прокуратура почала розслідування. >>
Роберт Мюллер - спецпрокурор США
Докази, які зібрав спецпрокурор Роберт Мюллер у справі ппро втручання Росії у вибори в США, були викрадені російськими хакерами та опубліковані в інтернеті.
Про це пише "Українська правда" з посилання на видання The Guardian.
Згідно з документами, поданими офісом Роберта Мюллера в суд, понад 1000 файлів, якими він конфіденційно поділився з адвокатами обвинувачених російських хакерів, згодом, були завантажені на файлообмінник і поширені за допомогою облікового запису в Твіттері.
"У нас є доступ до бази даних розслідування спеціального прокурора Мюллера, оскільки ми зламали російський сервер з інформацією про справу російських тролів. Ви можете переглянути всі файли, які мав Мюллер про АІД і російську змову. Приємного читання! ", - йдеться в повідомленні з аккаунта.
Згідно з повідомленням, твіт був опублікований в жовтні минулого року аккаунтом @HackingRedstone. Відтоді аккаунт був видалений з Twitter.
У документах Роберта Мюллера стверджується, що назви і структура папок, що містять злиті файли, відповідають тим, які використовувалися канцелярією Роберта Мюллера при їх передачі, і що це робилося не загальнодоступним способом.
Прокурори заявили, що файлообмінник підтвердив ФБР, що обліковий запис, з якого були розміщені матеріали, був зареєстрований з російської IP-адреси.
За словами команди Мюллера, слідчі ФБР не виявили жодних доказів того, що їх сервери, були зламані, що вказує на те, що за витоком даних стоїть російська сторона.
Про витік йдеться в документах Роберта Мюллера, поданих до суду, в рамках звинувачення компанії Concord Management and Consulting, російської компанії, яка нібито фінансувала хакерські операції російської "фабрики тролів" - Агентства інтернет-досліджень.
На думку Роберта Мюллера, документи були злиті в мережу для того, щоб дискредитувати його розслідування.
Нагадаємо, у США триває розслідування втручання Росії у вибори президента 2016 року. Уже проти "російської фабрати тролей" та її керівників і співробітників введені санкції, однак розслідування ще не завершили.
Як повідомляла "УМ", екс-радник Віктора Януковича, який потім працював на Дональда Трампа на виборах, Пол Манафорт порушив умови угоди зі слідством.
На Донеччині поблизу Вугледара російські окупанти розстріляли п’ятьох полонених бійців Збройних сил України: прокуратура почала розслідування. >>
Держава-агресор росія 21 листопада завдала удару по території України, застосувавши балістичну ракету ймовірно зі складу ракетного комплексу “Кєдр”. >>
Від березня цього року росія, порушила санкції ООН, поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (понад 56 тисяч тонн) сирої нафти, розплачуючись нею за військову підтримку Пхеньяном російської війни проти України. >>
Після нещодавнього українського удару по Курщині високопоставлений північнокорейський генерал дістав поранення. >>
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Відкриття у Польщі бази протиракетної оборони США в Міністерстві закордонних справ росії назвали провокацією та пригрозили потенційним ударом по ній. >>