Розгон ромів з Лисої гори в Києві: Сергію Мазуру з С14 скасували підозру

10:10, 08.11.2018
Розгон ромів з Лисої гори в Києві: Сергію Мазуру з С14 скасували підозру

Поки що невідомо, на якій підставі суд скасував підозру Мазуру (фото: facebook.com)

Голосіївський районний суд Києва скасував повідомлення про підозру у нападі на табір ромів на Лисій горі у Києві координатору націоналістичної організації С14 Сергію Мазуру.
 
Про це "Громадському" повідомив його захисник Віктор Мороз.
 
За словами адвоката, ні він, ні прокуратура ще не бачили повного тексту рішення, поки що невідомо, на якій підставі суд скасував підозру Мазуру.
 
"Там заявлялось декілька речей: і по кваліфікації, і по процедурних моментах. Що саме виписав суд, які підстави він взяв для оскарження - поки що ні нам, ні прокуратурі невідомо", - сказав Мороз.
 
Речниця столичної прокуратури Надія Максимець у свою чергу розповіла, що суд скасував підозру саме через порушення процедури її вручення. Але самого факту здійснення правопорушення суддя не заперечив.
 
Максимець зазначила, що прокуратура Києва уже подала апеляцію на відповідне рішення суду, її розгляд відбудеться 11 листопада.
 
Нагадаємо, 21 квітня члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. Активіст організації С14 Сергій Мазур заявив, що роми покинули Лису гору "після переконливих законних аргументів". "Ми поприбирали за ними майже все сміття, демонтували намети та безпечно спалили", казав він.
 
У липні за рішенням суду Сергій Мазур сів під цілодобовий домашній арешт на 2 місяці. Рішення суду він назвав незаконним і додав, що "все це" розцінює як результат тиску "так званих лівофондів, ментів та інших нехороших людей на незручну і активну С14".