Порошенко про вирок Роману Сущенку: В Росії досі триває 1937 рік

17:52, 12.09.2018
Порошенко про вирок Роману Сущенку: В Росії досі триває 1937 рік

Порошенко пообіцяв і далі боротись за звільнення українця Романа Сущенка (фото: "Фокус")

Президент Петро Порошенко запевняє, що Україна продовжить боротьбу за звільнення політв’язня Романа Сущенка з Росії.
 
Про це він написав 12 вересня у Твіттері.
 
"Обурений рішенням Верховного суду Росії щодо Романа Сущенка. Від самого початку ця справа була фарсом. У РФ досі триває 1937 рік, у той час як у нас триває боротьба з агресією Росії і боротьба за звільнення українських заручників Кремля", - зазначає Порошенко.
 
Глава держави також звернувся до Сущенка.
 
"Романе, вдома на тебе чекають і борються, і день твого звільнення невпинно наближається. Ми гуртуємо світову спільноту, працюємо над продовженням санкційного тиску задля твого якнайшвидшого звільнення та звільнення інших наших співвітчизників", - написав Порошенко.
 
На засідання 12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для українського політв'язня, журналіста Романа СущенкаВідтак суд відхилив у повному обсязі апеляцію захисників.
 
При цьому захисник українця Марк Фейгін повідомив, що Роман Сущенко готовий просити про помилування. "Роман готовий написати цей нещасний папір з проханням про помилування, я не бачу в цьому жодної проблеми, Роман зі мною згоден. Неважливо, що ти напишеш, головне, опинитися в Києві, це моя думка", - пояснив Фейгін.