У Пермі та Дзержинську атаковано завод та станцію, у Керчі – «катери-охоронці», фото
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Американські спецслужби вважають, що за таємничими акустичними атаками на персонал дипломатичних представництв США в Китаї і на Кубі стоїть Росія.
Про це повідомляє Новое время з посиланням на дані американського телеканалу NBC News.
Наразі відомо, що припущення про те, що Росія є головним підозрюваним, були підкріплені повідомленнями радіорозвідки, отриманими під час тривалого розслідування ФБР, ЦРУ та інших спецагентств США.
Проте, як зазначає NBC News, отриманих доказів недостатньо для того, щоб Вашингтон офіційно поклав на Москву відповідальність за атаки, які почалися наприкінці 2016 року і тривали в 2018 році, та викликали серйозний розлад у відносинах між США та Кубою.
Починаючи з кінця 2016 року, на Кубі внаслідок таємничих акустичних атак постраждали 26 співробітників американського диппредставництва. У них діагностували черепно-мозкові травми, втрату слуху та порушення когнітивної діяльності, рівноваги і зору.
Подібні випадки також були зафіксовані в консульстві в Китаї. З диппредставництв США в Китаї відкликали 11 співробітників Державного департаменту для додаткового обстеження.
Нездужання серед дипломатів викликано, ймовірно, акустичним впливом мікрохвильового випромінювача.
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Підсанкційне судно MARQUISE під камерунським прапором уразив підрозділ Військово-морських сил Збройних сил України із застосуванням двох МБЕК-камікадзе. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Російський диктатор Володимир Путін висловив занепокоєння атаками безпілотників на енергетичні об’єкти РФ. Зокрема, він заявив, що удари по інфраструктурі в Туапсе несуть загрозу екологічній безпеці регіону. >>
У ніч на 28 квітня українські дронарі втретє за останні два тижні завдали удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів росії, що розташований у порту міста Туапсе. >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>